Ciuchy w Internecie

bluzki kaffe bluzki kaffeZakupy internetowe cieszą się olbrzymią popularnością w wielu branżach.
Także w przypadku zakupu ubrań wiele osób korzysta z tej jakże nowoczesnej formy zakupu. Dzięki temu, że możemy za pośrednictwem Internetu znaleźć najmodniejsze wzory i fasony możemy szybko i komfortowo odświeżyć naszą garderobę. Jeśli chcemy nabywać ubrania przez Internet musimy liczyć się jednak z tym, że czasem modne ciuchy dla kobiet zupełnie nie będą pasowały do naszej sylwetki.

Kupując za pośrednictwem strony internetowej nie możemy przecież zmierzyć danego ubrania.

W takiej sytuacji niewątpliwie najlepszym wyjściem jest zwrot towaru, który zwykle jest darmowy przez określony czas po zakupie konkretnego ubrania i trzeba przyznać, że jest to dość popularna opcja.

Wikipedia, hasło gorset

Gorset ? część ubioru damskiego używana od końca XIV wieku do pierwszej dekady XX wieku.

Podstawowym zadaniem gorsetu jest usztywnienie korpusu, uwydatnienie biustu, podkreślenie i wysmuklenie linii talii.

Niekiedy zakładany również przez mężczyzn dla odpowiedniego ukształtowania sylwetki. Formy gorsetów, materiały wykonania zmieniały się w ciągu wieków tak, jak zmieniała się estetyka i lansowany ideał piękności.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Gorset

O mini spódniczce w Wikipedii

Minispódniczka (potocznie mini, spódniczka mini, miniówka, miniówa) ? rodzaj krótkiej spódnicy, zwykle długości około 30 cm powyżej kolan. Pierwsze minispódniczki nosiły kobiety z azjatyckiego ludu Miao w średniowieczu, a także spartańskie dziewczęta.
W kulturze zachodniej została zaprojektowana w latach 60.
XX wieku w Londynie przez Mary Quant.
Nowy projekt przyjął się błyskawicznie, gdyż w czasach tych coraz więcej kobiet ośmielała szerząca się rewolucja seksualna.

W latach 80.

i 90. nastąpiła przerwa w noszeniu mini, po czym w XXI wieku znów stała się ona modna1. Minispódniczka bywa wykorzystywana jako część stroju sportowego oraz przez czirliderki. Występuje także jej krótsza odmiana ? mikrospódnica.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Minispódniczka.

Widok do druku:

bluzki kaffe