masaż ursynów

Oczyszczanie, czy nawilżanie cery to tylko część zabiegów kosmetycznych

masaż ursynów Jeżeli mówimy o pielęgnacji ciała zazwyczaj w pierwszej kolejności przychodzą nam na myśl różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne, których na rynku oferuje się obecnie wiele.

Mogą być to zabiegi na różne partie naszego ciała: nie tylko na twarz, ale także na dłonie czy uda.

Jakie są to zabiegi? Popularne to chociażby peeling, który służy złuszczaniu skóry, ale także mezoterapia, czy zabieg liftingujący. Oczyszczanie, rozjaśnianie, nawilżanie, to kolejne przykłady takich zabiegów.

Poza tym nie można nie wspomnieć o różnego rodzaju masażach mających antystresowe i pobudzające działanie.

Dodatkowo zabiegi kosmetyczne polegają na regulowaniu czy to kolorytu cery, czy wyglądu chociażby brwi, jak też na wygładzaniu skóry.

Warto wiedzieć - podział kosmetyków

Ze względu na część ciała dla których są przeznaczone: środki do skóry włosów paznokci twarzy Ze względu na grupę docelową: dla kobiet dla mężczyzn dla dzieci dla nastolatków Ze względu na funkcję: czyszczące pielęgnujące i ochronne zapachowe do zmiany wyglądu, czyli kosmetyki kolorowe Wiele z kosmetyków należy naraz do kilku z tych grup.

Np: mydło może jednocześnie czyścić i nawilżać (czyli pielęgnować) skórę.Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kosmetyki

O kolorach włosów

Kolor włosów ? barwa naturalna włosów człowieka, zróżnicowana w zależności od zawartości melaniny.
Melanina dzieli się na eumelaninę, od której zależy ton włosów (im więcej eumelaniny tym włos ciemniejszy) oraz feomelaniny, która nadaje włosom odcień (włos pozbawiony feomelaniny nadaje odcień popielaty, a wraz z zwiększeniem jej we włosie odcień staje się coraz cieplejszy, aż po intensywnie rudy).

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Kolor_w%C5%82os%C3%B3w

.
Dodane: 08-12-2016 23:02

Tagi: ursynów masaż

Widok do druku:

masaż ursynów